Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

spivЯк розвивати музичні здібності дитини?

Музика для малюкачарівний світ радісних почуттів і переживань. Але цей світ лише тоді стане зрозумілим і близьким, коли в дитини будуть розвинуті музичні здібності й насам перед музичний слух та емоційна чутливість.

Чи можна розвинути музичні здібності у дітей? Які види художньої діяльності найбільш доступні дошкільникам? Коли і як прилучати малят до музики? Ці й багато інших запитань ставлять батьки. Що ж, знати це справді дуже важливо.

 

Детальніше...

poradaПоради

щодо розвитку творчості дитини

Шановні батьки!

Ми з Вами разом зацікавлені у гармонійному розвитку. Сподіваємося, що ці поради допоможуть Вам!

      Знайомте дітей з усіма видами мистецтва.

      Відвідуйте з ними театри, концерти, виставки, циркові вистави, музеї тощо.

      Читайте дітям авторські та народні казки, дитячу літературу.

Детальніше...

rodunai myzukaЯкщо Ви твердо вирішили, що ваша дитина буде займатися музикою, намагайтеся підготувати її як можна раніше, починаючи з двох років. Як відомо, слух є у кожної людини. Але, якщо його не розвивати, з віком ця здібність згасає. Займатися з малюком вдома може люба матуся. Ви звертали свою увагу, як дітки, яким тільки виповнився рік люблять стуками ложкою по тарілці або по столу. Перетворіть дії дитини на цікаву гру. Гра на інструменті – це умовна мова, яку може розуміти кожна людина.
Придумайте звукову казку з перекладом. Спочатку відтворіть звук, а потім поясніть, що він означає. І тоді удар по клавішам ксилофону перетвориться на падіння зірки А стук паличками по барабану – у цокіт маленьких козенят, які біжать до мами.
 

Детальніше...

Сила звуку та динамічний слух

zvyk2

Тихий і голосний звук, безумовно, ніколи не сплутаєш. Якщо уважно прислухатись до людської мови, можна помітити, що вона багата динамічними відтінками («динаміка» в перекладі з грецької означає «силовий»,або «сила»).

За допомогою відтінків наша мова стає більш колоритнішою, як і запропонований до порівняння малюнок у фарбах (розгляньте з дитиною малюнки, запитайте який з них кращий і чому).

Ми ніколи не говоримо тільки
голосно, чи тільки тихо. Одне й те ж слово можливо сказати дуже голосно, помірно голосно, ледь тихо, тихо, зовсім пошепки, ледве чутно. Сила звуку буде залежати від того, яке значення має для нас сказане, і що і кому ми хотіли сказати.

Детальніше...