Меню сайта

Погода

rodunai myzukaЯкщо Ви твердо вирішили, що ваша дитина буде займатися музикою, намагайтеся підготувати її як можна раніше, починаючи з двох років. Як відомо, слух є у кожної людини. Але, якщо його не розвивати, з віком ця здібність згасає. Займатися з малюком вдома може люба матуся. Ви звертали свою увагу, як дітки, яким тільки виповнився рік люблять стуками ложкою по тарілці або по столу. Перетворіть дії дитини на цікаву гру. Гра на інструменті – це умовна мова, яку може розуміти кожна людина.
Придумайте звукову казку з перекладом. Спочатку відтворіть звук, а потім поясніть, що він означає. І тоді удар по клавішам ксилофону перетвориться на падіння зірки А стук паличками по барабану – у цокіт маленьких козенят, які біжать до мами.
 

Докладніше...

Сила звуку та динамічний слух

zvyk2

Тихий і голосний звук, безумовно, ніколи не сплутаєш. Якщо уважно прислухатись до людської мови, можна помітити, що вона багата динамічними відтінками («динаміка» в перекладі з грецької означає «силовий»,або «сила»).

За допомогою відтінків наша мова стає більш колоритнішою, як і запропонований до порівняння малюнок у фарбах (розгляньте з дитиною малюнки, запитайте який з них кращий і чому).

Ми ніколи не говоримо тільки
голосно, чи тільки тихо. Одне й те ж слово можливо сказати дуже голосно, помірно голосно, ледь тихо, тихо, зовсім пошепки, ледве чутно. Сила звуку буде залежати від того, яке значення має для нас сказане, і що і кому ми хотіли сказати.

Докладніше...

Як підготувати дитину до святаmyzuka22

      Зачіска дитини та макіяж повинні бути безпечними.

      Костюм дитини повинен бути зручним, святковим, безпечним (без гострих, колючих прикрас), відповідати розміру.

      Взуття: чешки або інше взуття, в якому зручно виконувати музично-ритмічні рухи.

      Щоб переконатись, що дитині буде комфортно - потрібно завчасно приготувати костюм, дати можливість дитині в ньому походити вдома.

Докладніше...

Як навчити дитину розуміти музику

    Перша умова - не перевантажувати музичними враженнями. Потрібно навчити дитину спілкуватись з тишею. Так, з тієїю самою тишею, в якій наші далекі предки розчули дзвін крапель дощу, свист вітру, спів птахів - звуки, які поклали початок мелодії.

Ми вчимо дітей, що непристойно відволікатися і займатися сторонніми справами, коли з тобою говорить старший. Але якщо розглядати спілкування з музикою, як процес спілкування з думками і почуттями великого композитора, то розмова під час виконання музичного твору - це теж неповага до його творця.muzika2

Докладніше...