Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Погода

Казка «Куди ж поселити добру ноту?»
 
Довго літав у повітрі добрий звук, що ніяк не міг перетворитись в ноту: адже ж на нижніх гілочках усі місця були вже зайняті. І раптом деревце зраділо.
 –    Я звернусь за допомогою до нашого Музичного короля. Ось нехай він і вирішить всі музичні справи – вирішило деревце. 
     Подумав Музичний король, куди ж поселити добрий звук – ноту і вирішив: попрошу я деревце, щоб воно подарувало їй маленьку гілочку, на якій вона змогла б розміститися недалеко від своїх подруг. Так і вийшло. Поселилася добра нота на маленькій гілочці, та й досі сидять ці нотки на тих самих місцях.

Детальніше...

       myzukaПіднімаючись до вершини гори, Акизум помітила, що звуки через кожні сім кроків повторюються, але з іншим забарвленням. І для того, щоб краще їх запам’ятати, вона придумала імена для звуків.

       Так виникли До, Ре, Мі, Фа, Соль, Ля, Сі, під загальною назвою – ноти.

netrmyzuniinstrymentuНетрадиційні музичні інструменти

Чим розважити дітей вдома замислюються всі батьки. Але насправді є безліч різних занять якими можна займатися з дітками разом. Ось, наприклад, Гра на Дитячих Музичних Інструментах.

Сьогодні почнемо з кухні.

Всі діти знають що у мами на кухні є безліч кухонних музичних інструментів (це і ложки, кастрюлі, кришки, тарілки, склянки з водою), на яких діти завжди мріяли пограти.

Детальніше...