Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Календар

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

muzika33     Історії уявної музики

Усе, що ми можемо уявити, можемо й розповістиголосом, жестом, мімікою і навіть рухами. Спочатку запропонуйте дитині цікаву історію. Для цього не обов’язково читати гарно ілюстровану книжку чи дивитися захопливе відео. Залишіться з дитиною сам-на-сам і вигадайте абсолютно новий сюжет. Ви можете робити це день у день, у різний спосіб, по кілька хвилин, скажімо, під час прогулянки парком чи дорогою додому з дитячого садка. І пам’ятайте, що будь-яку історію можна озвучити. Перетворіть її на музичну казку або імпровізовану міні-оперу за допомогою наслідування тих чи тих звуків.

Детальніше...

03.19Ознайомлення з народними музичними     інструментами та способами гри на них

Діти завжди бажають дізнатися про незвичайний чи невідомий інструмент, випробувати його у грі. Цю цікавість дітей можна зорієнтувати:

  • на пізнання національних народних музичних інструментів, як-от бубон, цимбали, свистки, трембіта, рубель;
  • на опанування гри на дитячих народних музичних інструментах – свищиках, сопілках, тріскачках тощо.

Детальніше...

02.19Слухання музики в аспекті патріотичного виховання

           

         Національна музика є зрозумілішою і легшою для сприйняття дітьми, оскільки має власний генотип, розуміння якого, як науково доведено, спадково передається з покоління в покоління.

            Позаяк національна музична класика, так само як українські народні казки та пісні, здатна закласти в дітей високу духовність, патріотичні цінності, тому у дошкільному закладі ми популяризуємо і використовуємо її не лише на музичних заняттях для слухання, а й на різноманітних святкових заходах та урочистостях, як яскраве й самобутнє музичне оформлення, незалежно від того, приурочені святкові заходи патріотичній тематиці чи ні.

Детальніше...

Патріотичне виховання дітей дошкільного віку засобами музичного мистецтва01.19
 
Важливим завданням патріотичного виховання в закладі дошкільної освіти є прищеплення дітям чіткого знання власної історії, культури, мистецтва тощо. Одним із майданчиків, на якому можна виховати в дітей патріотизм та заглибити їх у дивовижно-розмаїтий світ українського мистецтва є музичні заняття.
Патріотичне виховання – справа відповідальна, оскільки передбачає тонке заволодіння вразливими душами дітей, уміле оперування їхніми емоціями та почуттями, інтересами тощо. Тож лише проведенням свят та розваг на патріотичну тематику не обійтися. Звісно, це один зі способів виховати в дітей національну самосвідомість. Проте цей спосіб не завжди дієвий.

Детальніше...