Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

До дитсадка-підстрибом!

З приходом до садочка життя малюка різко змінюється, і йому необхідно пристосовуватись до цих змін: нова обстановка, інший розпорядок дня, а здебільшого й стиль спілкування, постійний контакт з однолітками, відсутність мами, необхідність дотримуватися правил і слухати виховательку…Адаптація може відбуватися по-різному: хтось іде до дитячого садка із задоволенням, а хтось із сльозами.

Від чого може залежати швидкість та легкість звикання дитини до закладу дошкільної освіти?

Чинники, що впливають на перебіг адаптації

Детальніше...

Адаптація дитини до дитячого садочка.

У всіх батьків рано чи пізно настає період, коли їхня дитинка підросла і має йти до дитячого садочка. Це хвилюючий момент як для батьків, так і для дітей. Початок відвідин дитиною дошкільного навчального закладу є новим етапом у її житті та періодом адаптації, тому краще підготуватися заздалегідь, бо часом адаптація до умов садочка минає дуже болісно.

Адаптаційний період – серйозне випробування для малюків 2-3 років життя. Спричинені адаптацією стресові реакції надовго порушують емоційний стан малюка.

Детальніше...

samjs
Повага, любов та вміння приймати себе такими, які ми є, залежить від нашої самооцінки. Наша самооцінка- це усвідомлення нами особистої неповторності, індивідуальності незалежно від слів, думок, поглядів та вчинків інших людей. Вона формується в процесі пізнання самого себе. Існує поняття «базового рівня самооцінки». Він формується ще в ранньому дитинстві на основі ставлення батьків до свого малюка.

Детальніше...

Підготувати дитину до школи – це не тільки навчити її читати, рахувати, писати. Щоб успішно навчитись потрібні сили. Медики стверджують, що саме фізичний розиток – запорука успішного навчання у школі. Фізична готовність- це перший крок до школи. Хороший фізичний розвиток допоможе дитині витримати відповідні навантаження.

Наступний крок- педагогічна готовність ( навички читання, лічби, письма, малювання, чисте мовлення, уміння розгорнуто відповідати на запитання, достатній словниковий запас, загальна обізнаність)

Детальніше...