Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

samjs
Повага, любов та вміння приймати себе такими, які ми є, залежить від нашої самооцінки. Наша самооцінка- це усвідомлення нами особистої неповторності, індивідуальності незалежно від слів, думок, поглядів та вчинків інших людей. Вона формується в процесі пізнання самого себе. Існує поняття «базового рівня самооцінки». Він формується ще в ранньому дитинстві на основі ставлення батьків до свого малюка.

Детальніше...

Підготувати дитину до школи – це не тільки навчити її читати, рахувати, писати. Щоб успішно навчитись потрібні сили. Медики стверджують, що саме фізичний розиток – запорука успішного навчання у школі. Фізична готовність- це перший крок до школи. Хороший фізичний розвиток допоможе дитині витримати відповідні навантаження.

Наступний крок- педагогічна готовність ( навички читання, лічби, письма, малювання, чисте мовлення, уміння розгорнуто відповідати на запитання, достатній словниковий запас, загальна обізнаність)

Детальніше...

Як поводити себе батькам з гіперактивною дитиною

  1. Проконсультуватися з лікарем, виконувати всі його рекомендації;
  2. Прибрати з поля зору всі ліки, які можуть нашкодити дитині;
  3. Головні ліки – повноцінне спілкування з дитиною;

Найважливіше – міра виховних впливів, система та методика їх здійснення.

Детальніше...

Крокуємо з малечею дорогою адаптації

Процес адаптації дитини до умов дошкільного закладу досить часто являється драматичною подією, що зачіпає всі сфери життєдіяльності малюка. У дитячому садку все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги... Але головне – розлучення з мамою. Усе це може викликати у дітвори напруження і навіть тривожність. Такий емоційний фон негативно відбивається на перших враженнях дитини про дитячий садок, погіршує звикання до нього.

Детальніше...