Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Погода

protest7 жовтня 2021 року – у Всесвітній день дій за гідну працю – у Києві відбулася всеукраїнська акція протесту профспілок проти політики влади щодо утискання прав та гарантій людей праці. 

     Федерація профспілок України очолила протестну ходу від всеукраїнських профспілок різних галузей та профоб’єднань, яка пройшла центральними вулицями столиці до Будинку Уряду. Біля Кабінету Міністрів України власне і відбувся мітинг, на якому озвучено профспілкові вимоги до влади від усіх галузей.

     Профспілка працівників освіти і науки України взяла солідарну участь у акції і передала основні вимоги до влади проти звуження прав та гарантій спілчан-освітян. Делеговані представники пішли на зустріч із керівництвом Уряду. Серед них – заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Чабанюк. 

Детальніше...

kvalifikazijaДистанційне підвищення кваліфікації педагогів за рахунок відпустки – є неприпустимим
Згідно з Законом України
«Про відпустки» відпустки надаються працівникам для відновлення працездатності, зміцнення здоров'я, а також для виховання дітей, задоволення власних життєво важливих потреб та інтересів, всебічного розвитку особи.
Відповідно до статті 2 закону «Про відпустки» право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності.

Детальніше...

zvilnennyЗвільнення за власним бажанням – право працівника і процедура, на перший погляд, досить проста. Проте, щоб уникнути зайвих непорозумінь та запитань потрібно чітку розуміти правову сторону
питання.
Звільнення за власним бажанням відповідно до норм ст. 38 Кодексу законів про працю України може бути двох видів:
звільнення з поважних причин;
звільнення без поважних причин.

Детальніше...