Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Погода

novunu.jpg

zboru ranjag«Ранній вік – «золота пора» сенсорно – пізнавального розвитку малюків».

   12 грудня відбулись батьківські збори в групі раннього віку «Дельфінчики» на тему: «Ранній вік – «золота пора» сенсорно – пізнавального розвитку малюків».

   Метою заходу було: ознайомити батьків з умовами формування сенсорно – пізнавальної активності дітей шляхом створення предметно – розвиваючого середовища, що включає в себе яскраву наочність та розвиваючі посібники.

Вихователь групи, Світлана Володимирівна Мукан, розповіла присутнім батькам, що сенсорно – пізнавальний розвиток дітей раннього віку відбувається в процесі предметної діяльності і саме у ІІ півріччі (за програмою «Оберіг») найбільших успіхів діти досягають під час сприймання предметів довкілля. Дитина входить в соціум і щоб полегшити її входження, потрібно постійно змінювати умови предметного середовища - це дасть змогу розвинути її внутрішні потенційні можливості. Оскільки процес пам’яті в ранньому віці має мимовільний характер, то дитина краще запам’ятовує те, що викликає в неї емоції, мислити може лише про ті предмети, які бачить та з якими діє: розбирає, складає … , тобто - знаходиться під владою зорового сприйняття. Активність дитини - це як «маленький годинничок» , деталями якого є: предмет – емоція – дія! Тож батьки обговорили «деталі» , які сприятимуть «запуску цього годинничка».