Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

novunu.jpg

zvit10 червня 2019 року у дошкільному закладі відбувся щорічний звіт керівника Гаврилюк Ольги Анатоліївни про підсумки роботи за 2018-2019 н.р.  перед громадськістю та колективом.

На звіті були присутні: методист Управління освіти Олійникова Наталя Дмитрівна та депутат міської ради Сабліна Наталя Володимирівна.

Завідувач зробила аналіз роботи усіх виробничих підрозділів дошкільного закладу протягом навчального року, розповіла про здобутки: упровадження   інноваційних   педагогічних   технологій   в освітній процес;

організація   безкоштовних та платних гуртків; організація харчування дітей в закладі, вжиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу, залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання.

   Ольга Анатоліївна подякувала за співпрацю батькам вихованців ДНЗ: за ігрові майданчики для дітей, за допомогу у створенні затишку та комфорту у групових кімнатах.

   За результатами  звіту  керівника  присутні на зібранні оцінили його  діяльність,  шляхом таємного голосування, як «задовільну».