Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

tanzuЧи всі можуть танцювати?

Останнім часом ми часто чуємо про танці. З голубих екранів ми багато дізнаємося про обличчя талановитих людей, які танцюють. Однак, у нас не багато знань про такий вид діяльності.Що це таке? Можливі  фізичні навантаження? Емоційна розрядка? Чи просто стиль життя?

Таких питань є, насправді, дуже багато. Отож: чи всі можуть танцювати? Всі. Так, і ще раз так. Як би смішно це не звучало, але існує певна теорія танцювання.Беремо приклад з історії. Колись давним-давно, коли люди не мали комп’ютерів і не надто володіли мовою, єдиним способом комунікації були жести.

Коли вони добували, наприклад, мамонта, їх переповнювали емоції, і вони починали танцювати свої ритуальні танці.  Відповідно, матінка-природа заклала це вміння кожному з нас, але в потоці часу воно почало забуватись. Як висновок – спробуйте, і у вас неодмінно вийде.

З якого віку варто починати займатись танцями професійно?

Як правило, танцювальні школи приймають дітей з чотирьох років. Але це надто рано. В такому ранньому віці діти ще не достатньо свідомі для початку свого танцювального життя. Тому варто починати з першого класу, коли маля стає більш самостійним, хоча, це вже вибір батьків. Тут важко говорити про якісь, чіткі стандарти, адже бувають різні винятки. Щодо верхньої вікової межі, то поки стоїте на ногах – танцюйте!

Чому люди, які починають займатись танцями, так швидко худнуть? Це відбувається не тільки внаслідок фізичних навантажень, а в більшій мірі через емоційне навантаження, яке виникає під час танцю. До речі, один з плюсів, чому варто займатись танцями, є те, що хороший танцюрист не тільки добре володіє свої тілом, але і є хорошим актором.

Яким повинен бути тренер з  танців?Можна порівняти тренера з художником. Справжній митець повинен розбиратися у фарбах, мати хорошу уяву і фантазію. Якщо розставляти риси тренера по важливості, на перше місце можна поставити хореографічний смак, потім вміння пояснити, психологічні здібності, далі вміння мотивувати до праці, а тоді вже все інше. Найкраща дорога до успіху – це тренер, котрий має смак, може вкласти у своїх учнів розуміння танцю і змотивує  їх до праці. Якщо в основі такого трикутника лежить міцна  взаємодовіра, велике бажання танцювати і любов до музики, то такі діти неодмінно досягнуть успіху.