Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Календар

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Погода

imagesРекомендації для батьків, як усунути тривогу і стрес у дитини
Уникайте психоемоційного навантаження в дитини, відчуття напруженості у всіх членів сім'ї. Зберігайте спокій. Емоційний стан дитини безпосередньо залежить від стану близьких дорослих. Створюйте доброзичливу атмосферу в сім'ї. Теплі взаємини навколо стабілізують почуття дитини, посилюють відчуття безпеки й спокою.

Детальніше...

veredyvanВЕРЕДУВАННЯ МАЛЮКІВ: РОЗБЕЩЕНІСТЬ ЧИ ВІДСТОЮВАННЯ СВОГО ВИБОРУ?
Капризування, упертість, вередливість: у чому відмінність?
З примхами, вередами, упертістю малят стикаються і батьки, й вихователі. Кожен сприймає такі прояви по-своєму. Іноді на них не звертають уваги – мовляв, повередує, покричить і пе-рестане. Та буває, що з такою поведінкою непросто впоратися саме в дошкільних закладах. Адже вихователь має розподіляти увагу між багатьма дітьми. Та й малюки спостерігаючи «вибрики» однолітків, «заражаються» їхнім прикладом і відтворюють його у власній по-ведінці.
Дитяче капризування - імпульсивні дії та вчинки, необґрунтована протидія вказівкам, пора-дам, вимога дорослих, прагнення наполягти на своєму, домогтися здійснення своїх бажань.

Детальніше...

poradu1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.
2. Прислуховуйтесь до того, що говорить ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває.

Детальніше...

nasulstvo

Насилля в сім’ї. Шляхи запобігання.
Раніше на так здавалося, що так званих благополучних сімей у нас значно більше , ніж сімей алкоголіків, ледарів та просто неосвічених людей з брутальною поведінкою, яким притаманне насильство щодо дітей. Ми змалку засвоїли істину, що «сміття з дому виносити не можна», а це означало повне замовчування тих трагедій, які розгорталися за зачиненими сімейними дверима.

 

Детальніше...