Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Звуки природи - для нашого здоров'я

zvyki priroduСтрес може бути викликаний багатьма причинами. Одним з негативних факторів, що впливають на наш організм, є навколишній шум сучасності. Сучасне життя наповнене різного роду стресами, з якими людині щодня доводиться стикатися.

Cтреси негативно впливають як на розумове, так і на фізичне здоров'я людини.Стрес може призвести також до різних порушень сну, в результаті чого, людина почуває себе погано як фізично, так і морально.

Вже давно доведено, що звуки природи можуть надавати потужний терапевтичний вплив на весь наш організм. Ці природні звуки позитивно впливають на всі життєво важливі системи людини. Вони допомагають розслабити і тіло, і розум, зняти стрес і внутрішнє напруження.

Численні дослідження довели позитивний вплив спокійної музики на сон. Прослуховуючи ніжну музику природи за 45-60 хвилин до засинання, ви отримуєте не тільки позитивні емоції, а й відмінний природний заспокійливий засіб.

Ваше дихання стає рівним і глибоким, кров'яний тиск вирівнюється, голова наповнюється світлими і радісними почуттями.

 

 Звуки природи допомагають активізувати області мозку, які відповідають за почуття радості та щастя. Музика природи чудово піднімає настрій і є незамінним засобом для людей, які страждають від депресії. Дослідження, проведені психологами, показують, що почуття депресії можна зменшити до 25% тільки лише прослуховуванням приємної музики.

Під час прослуховування розслаблюючих звуків природи, ваше тіло і розум розслабляються, що у свою чергу підсилює вашу імунну систему, що особливо важливе для дітей.

Музика може чудово поєднуватися з іншими методами лікування, допомагаючи людині видужати на багато швидше.

Звичайно, у кожної людини є свої уподобання при виборі музики. Вам потрібно лише прислухатися до свого організму і вибрати ту музику, або ті звуки природи, які доставляють вам радість. Звуки природи будуть цікаві для ваших малят, і тому прослуховування такої природної музики буде не тільки корисне, а ще й цікаве!