Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

Чи потрібні колискові дітям старшого вікуkoluskova

Сумно, але сьогодні все частіше малюки засинають у своїх ліжечках під звук працюючого телевізора. Адже для нормального розвитку колискова пісня на сон прийдешній дитині просто потрібна, як ніжні обійми матусь, як мамине молочко. Вплив співу колискових на дітей важко переоцінити. Їхніколи не буває багато.

У старшому дошкільному віці важливим завданням стає вироблення дикції. Відомий факт, що у дитини в цьому віці ще недостатньо скоординировано і не зовсім чітко працюють органи мовного апарату.

Багато дітей відрізняються зайвою квапливістю в мові, нечіткою вимовою слів, "проковтуванням" закінчень або надмірно уповільненою манерою вимови слів. Колискові лаконічні й чіткі за формою, вони глибокі й ритмічні, тому, повторюючи їх, діти долають ці недоліки мови. Головний вплив співу колискових на дітей – розвиток гнучкості і рухливості мовного аппарату дитини, формування правильної вимови звуків, освоєння інтонаційних багатств і різного темпу мови.

Вплив співу колискових важливий також для розвитку мислення дитини. Від того, які пісні співала йому мама (і чиспівала взагалі), залежать характер маленької людини, його фізичне здоров'я, міра психологічної стійкості. У колискових піснях завжди затверджується вища цінність займаного дитиною місця. Для повноцінного розвитку малюкові важливо знати, що він бажаний і улюблений, його мама - найкраща, а рідний будинок - найтепліший і затишніший.

Є підстави вважати, що емоційний розвиток людини знаходиться в прямій залежності від моделі стосунків "мама-дитина" в період раннього дитинства. Відсутність тепла і контакту між мамою і малюком обертається з часом багатьма проблемами.

Так співайте ж своїм дітям колискові! Це допоможе їм вирости урівноваженими і доброзичливими людьми. Колискова – це магія. Впливом співу колискових на дітей визначаються найсильніші емоції і почуття, такі як ласка, любов, турбота. Вони народжуються в душах тих, що співають і слухають колискову. Зумійте ж правильно скористатися цими чарами!