Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Календар

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

Вих. №130   від 24 .12.2019                                                                              

Інформація

про хід виконання Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру по ДНЗ №4 « Дельфін»

В закладі План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у ІІ півріччі 2019 року виконаний у повному обсязі, розроблено :

-        Заходи щодо попередження загибелі людей на воді. (Постійно проводилась з дітьми та їх батьками інформаційна робота з питань безпеки в місцях масового відпочинку на воді. Роз’яснювались правила поведінки і методика надання першої допомоги);

-        Заходи щодопопередження травматизму на транспорті. ( Організувались бесіди, тематичні занять, розваги, виставоки дитячих малюнків, конкурси та інших заходів з безпеки дорожнього руху із залученням представників поліції).

-        У закладі організовувались Тижні безпеки дорожнього руху.

-        Заходи щодо попередження загибелі людей від електричного струму. (Організувались заняття з електробезпеки та надання первинної

до медичної допомоги потерпілим при ураженні електричним струмом. Забезпечено своєчасне проведення замірів опору ізоляції електромереж, приладів, обладнання, заземлюючихпристроїв в ЗДО № 4 « Дельфін»).

-        Заходи щодо попередження загибелі людей від пожеж та інших джерел вогню. (Проведенні занять з вивчення правил пожежної безпеки і т.д.).

-        Заходи щодо попередження травмування загибелі людей внаслідок випадкових падінь.( Проведено випробування технічного стану спортивного обладнання, ігрових, спортивного майданчиків, музичного залу ЗДО).

-        Заходи щодопопередженнядитячого травматизму. (Проводиться робота серед дітей з питань безпечного поводження в побуті. Оновлюється інформація та наочна агітація в інформаційно-довідковихкуточках (на стендах) з питань.цивільного захисту. ( Проведений конкурс дитячих малюнків з питань безпеки дорожнього руху в рамках Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!», «Тижня основ безпекижиттєдіяльності», «Тижня безпеки дитини»».

Директор ЗДО                       О.А.Гаврилюк