Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

Усім працівникам ДНЗ необхідно пам'ятати, що перебування у садку великої кількості дітей молодшого віку потребує уважності і належної відповідальності за безпеку та життя вихованців. Важливо, щоб як педагогічний, так і обслуговуючий персонал уважно ознайомились із інструкціями з охорони праці та мали змогу не допустити уникнення надзвичайних ситуацій у ДНЗ та загрози безпеки життєдіяльності працівників та вихованців навчального закладу.

Кожному працівнику необхідно з відповідальністю відноситись до виконання правил та вимог охорони праці в дитячому садку, так як ДНЗ - це місце з масовим перебуванням маленьких дітей - дошкільнят, які зазвичай при винекненні надзвичайної ситуації чи отримання травми не зможуть самостійно прийняти правильного рішення або дії.

Педагогічні працівники дитячого садка відповідають за проведення освітньої діяльності у закладі, яка направлена на інтелектуальний, психологічний та фізичний розвиток дітей, забеспечення безпеки життєдіяльності дитини під час занять та рухливих ігор. Тому працівник зобов'язаний виконувати вимоги охорони праці для педагогічних працівників на робочому місці та під час виникнення аварійних ситуацій.