Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Календар

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

novunu.jpg

                         kyro4ka            Граючись - навчаємось

     За вікном зима.

   А в ДНЗ № 4 « Дельфін», у затишному сімейному колі, зібрались батьки ранньої групи «Дельфінчики» на семінар – практикум: «Чарівна подорож в країну сенсорики». Метою заходу було: визначити ставлення батьків до формування сенсорних еталонів у дітей в ранньому віці; допомогти батькам зрозуміти, що сенсорика – це передусім базова компетентність для інтелектуального та гармонійного розвитку дітей; познайомити батьків з дидактичними іграми, які сприяють сенсорно – пізнавальній активності дітей.

 

У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а батьки живуть у думках і справах своїх дітей.» Тому, що вони були, є і будуть завжди: найдорожчими, найтерпимішими вчителями для своїх нащадків.

Зустріч розпочалась цікавими переглядом заняття з сенсорики «У курочки були малятка – жовтенькі курчатка». Перегляд заняття допоміг батькам зрозуміти, що сенсорика — це не лише «червоний — синій», «високий — низький», а передусім базова компетентність для інтелектуального та гармонійного розвитку дітей.

Подорожуючи по країні «Сенсорика»батьки мали змогу дізнатися, як діти знайомляться з кольором, величиною і формою, зупинившись на таких станціях,як «Різнокольорова» та «Фігурна».

       Підсумовуючи зустріч, батьки дійшли спільної думки: оскільки період раннього дитинства називають «золотою порою» сенсорного виховання, то формування сенсорно – пізнавальної активності є важливою складовою у всебічному розвитку дітей раннього віку і базою для її інтелектуального розвитку.

       Вважаємо такі заходи дуже корисними та необхідними. Сподіваємось, що кожен з присутніх, повертаючись до своїх домівок, знайшов відповідь на хвилююче його питання.