Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Календар

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

novunu.jpg

LitoLito2Добре відпочити та загартуватися.

   Літо…. У кожної дорослої людини це слово викликає переважно приємні асоціації: сонце, пляж,морські хвилі, яскраі квіти….  

    Добре, якщо в батьків є можливість поїхати з дітьми відпочити та здійснити їхні мрії. Однак з кожним роком все більше дітей залишаються вдома і відвідують дитячий садок. 

    Для працівників дошкільних навчальних закладів літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити такі умови, щоб реалізувалися дитячі мрії, щоб малюки зміцніли, засмагли, відпочили, а ще – дізналися багато нового.

    В закладі педагоги створюють сприятливі умови для такого відпочинку дітей.

Гарний настрій дошкільнятам створює весела музика, яка зустрічає їх вранці. Під час ранкової гімнастики на свіжому повітрі діти не тільки виконують різноманітні сюжетні комсплекси вправ, а й флешмоби, отримуючи заряд бадьорості на цілий день.

 Допомогають розвивати витривалість дітей фізкультурні заняття на свіжому повітрі. Як свідчить досвід, традиційні фізкультурні заняття не дуже цікавлять сучасних дітей. Тому урізноманітнюємо їх за допомогою інноваційних методів і прийомів, використовуючи елементи  «Кік - аеробіки та «Хатха – йоги». До програми фізкультурних свят включаємо змагання з елементами спортивних ігор. Полюбляють наші «дельфінчики» і цікаві «Хвилинки – веселинки п та різноманітні квести під час яких вони мають змогу проявити сврї творчі здібності та кмітливість.

    Розмаїття традиційних та інноваційних форм роботи дає нам змогу загартовувати дітей та найважливіше -  вихованці накопичують ресурси для активної діяльності протягом наступного навчального року. Діти, які провели літо в нашому закладі бюдюрі, вправні і позитивно налаштовані на спілкування одне з одним та педагогами, які допомогають здійснити їхні мрії.