Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Календар

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

novunu.jpg

Zanyatty

Готуємось до педради.Zanyatty1

  Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до вдосконалення власної професійної майстерності, є проведення ними відкритих заходів. 

 

 

  Відповідно до річного плану  ДНЗ в середній та старшій групах були проведені  колективні перегляди занять до педради на тему:   «Забезпечення оптимізації спільної роботи ЗДО та школи шляхом інтеграції навчально – виховних впливів.»

  Під час заняття в старшій групі (вихователь Мукан С.В.) діти складали ментальну карту, ключовим поняттям якої було «ШКОЛА». Майбутні першокласники розповіли про свої асоціації пов’язані з цим словом. Виконали завдання, які перевірили їх готовність до школи, а за виконані завдання отримали від  Буратіно подарунок - ключик від Країни знань. Підсумок заняття був проведений «методом кубування», який вже встигли полюбити діти.

 Під час заняття в середній групі (вихователь Кисилевська О.В.) діти подорожували  потягом та робили різноманітні зупинки під час яких на них чекали цікаві завдання, з якими вони гарно впоралися.

  Під час проведення колективних переглядів вихователі продемонстрували свою педагогічну   майстерність , завдяки чому значно підвищилася якість занять та їх   результативність.

  Кожен педагог дитячого садка відвідав відкриті заходи, де не тільки подивився роботу своїх колег, а й брав активну участь в обговоренні переглянутих заходів