Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

novunu.jpg

Zanyatty

Готуємось до педради.Zanyatty1

  Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до вдосконалення власної професійної майстерності, є проведення ними відкритих заходів. 

 

 

  Відповідно до річного плану  ДНЗ в середній та старшій групах були проведені  колективні перегляди занять до педради на тему:   «Забезпечення оптимізації спільної роботи ЗДО та школи шляхом інтеграції навчально – виховних впливів.»

  Під час заняття в старшій групі (вихователь Мукан С.В.) діти складали ментальну карту, ключовим поняттям якої було «ШКОЛА». Майбутні першокласники розповіли про свої асоціації пов’язані з цим словом. Виконали завдання, які перевірили їх готовність до школи, а за виконані завдання отримали від  Буратіно подарунок - ключик від Країни знань. Підсумок заняття був проведений «методом кубування», який вже встигли полюбити діти.

 Під час заняття в середній групі (вихователь Кисилевська О.В.) діти подорожували  потягом та робили різноманітні зупинки під час яких на них чекали цікаві завдання, з якими вони гарно впоралися.

  Під час проведення колективних переглядів вихователі продемонстрували свою педагогічну   майстерність , завдяки чому значно підвищилася якість занять та їх   результативність.

  Кожен педагог дитячого садка відвідав відкриті заходи, де не тільки подивився роботу своїх колег, а й брав активну участь в обговоренні переглянутих заходів