Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

novunu.jpg

VelukdenVelukden1Із трепетом дорослі та малята готуються Великдень зустрічати.

Зміцненню духовного здоров’я малят сприяє прилучення їх до культури й традицій рідного народу, засвоєння ними одвічних цінностей. Чудову нагоду для цього мали діти 24 квітня, під час свята: «Великдень зустрічаємо – весну величаємо», в якому взяли участь діти всіх вікових груп та педагоги закладу.

Великдень, одне з найбільших християнських свят, нині в Україні є державним і широко відзначається. Давні традиції святкування цього дня передавалися в народі від покоління до покоління.

 Бабуся (вихователь Бойченко І.М.) залучила своїх онучат(вихованців закладу) до великодніх приготувань і вони, затамувавши подих , слухали розповідь про те, яке це чудове свято, спостерігаючи за її випічкою. Та замість очікуваної Писанки  печі «вистрибнув» запашний Колобок (вихователь Тимофєєва В.В.), який розважив дітей та дорослих. На своєму шляху Колобок зустрів лісових звірів: Зайчика, Ведмедика, Вовка та хитру Лисичку, яка його вразила своїм оригінальним таночком. В кінці свята ведуча (вихователь Кисилевська О.В.) привітала всіх присутніх з наступаючим світлим великоднім святом.