Меню сайта

Погода

novunu.jpg

                                                                                         teatrУсі ми родом із дитинства

                                                                                       Антуан де Сент Екзюпері

   Усі ми родом із дитинства, – сказав колись Антуан де Сент Екзюпері. І хоча багато із нас, ставши дорослими, перестають вірити у казки, інтерес до ляльок у багатьох людей все ж таки залишається. Одні – їх колекціонують, інші – милуються ними, проходячи повз полиці та вітрини магазинів. А є ті, у чиїх руках лялька оживає.

Театр ляльок – це унікальне мистецтво, особливе й багатогранне. Якщо дорослі, переглядаючи театральну виставу, прагнуть зрозуміти сенс проблеми, про яку в ній ідеться, то для дітей театр – це цікаве та захопливе видовище. Вони залюбки долучаються до театральної діяльності, поринають у світ казки.

Оскільки, особлива увага приділяється в ДНЗ вихованню дітей на цінностях, які стануть базою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством. Так, 1 листопада вихованці нашого закладу мали змогу переглянути цікаву та змістовну лялькову виставу : «Лисичка та їжак». Метою вистави було виховання у дітей загальнолюдських цінностей: чесність, справедливість та турбота.

маски для лица
народная медицина