Меню сайта

Погода

novunu.jpg

Конкурс сімейної газети «Традиції мого роду»

В закладі, згідно річного плану пройшов конкурс сімейної газети «Традиції мого роду»

                   Що ж дають сімейні традиції людям?

 По-перше, вони сприяють гармонійному розвитку дитини. Адже традиції припускають багаторазове повторення якихось дій, а, значить, стабільність. Для малюка така передбачуваність дуже важлива, завдяки їй він з часом перестає боятися цього великого незрозумілого світу. А чого лякатися, якщо все постійно, стабільно, і батьки поруч? Крім того, традиції допомагають дітям побачити в батьках не просто строгих вихователів, а й друзів, з якими цікаво разом проводити час.

По-друге, для дорослих сімейні традиції дають відчуття єдності зі своєю ріднею, зближують, зміцнюють почуття. Адже найчастіше це моменти приємного спільного дозвілля з найближчими, коли можна розслабитися, бути собою і радіти життю.

По-третє, це культурне збагачення сім'ї. Вона стає не просто комбінацією окремих «я», а повноцінним осередком суспільства, що несе і робить свій внесок у культурну спадщину країни.

Звичайно ж, це далеко не всі «плюси» сімейних традицій. Але навіть цього цілком достатньо, щоб задуматися: а чим живуть наші сім'ї? Можливо, варто додати трохи цікавих традицій?

gazeta

gazeta2

gazeta3

gazeta4

маски для лица
народная медицина