Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

novunu.jpg

 shpsv14 квітня 2018 року на базі ДНЗ №4 « Дельфін» відбулося чергове засідання ШПСВ з теми «Виховання гуманно – дійового відношення  до природи» .Засідання проходило  у формі семінару - практикуму, метою якого було пошук нових ефективних шляхів та ідей, які б сприяли розвитку творчої ініціативи та підвищення якості освітнього процесу.  

               Керівник  ШПСВ Архипенко М.О.запропонувала молодим вихователям цікаві форми роботи з дітьми дошкільного віку з відповідної теми. Учасники засідання спільно визначили  основні вимоги, яким повинен відповідати педагог щоб на належному рівні реалізувати завдання екологічного виховання в  ДНЗ.

 

Мая  Олександрівна зазначила що гра  це  основна форма діяльності дошкільників, яка є для них головним способом пізнання навколишнього світу.

В практичній частині   педагоги працювали  в командах  з перфокартками. Робота з якими допомагла їм розширити свій кругозір з екології та презентували  імідж – проекти.

Вихованці старшої групи « Рибки»  разом з вихователем Бойченко І.М.  показали присутнім  комплексне екологічне  заняття  «Засідання клубу захисників природи».

        Учасники засідання зазначили, що заняття пройшло на високому методичному рівні. Співпраця дітей  та вихователя  була  змістовною і плідною, а інтерактивна форма проведення дозволила за короткий термін  розглянути широкий спектр екологічних  питань та  визначити разом з дітьми  правила  грамотної  поведінки у природі .

shpsv 2

shpsv 3