Пошук інформації на сайті

Меню сайта

Реєстрація на сайті

Пошта

Погода

novunu.jpg

sinПедагог – центральна фігура навчально-виховного процесу. І в якому форматі будуть будуватись стосунки вихователя з дітьми, колегами значною мірою залежить від його емоційного стану. Проблема психологічного благополуччя є однією з головних проблем сучасної системи освіти. Адже від психологічного здоров’я вихователя багато в чому залежить і психологічне здоров’я дітей. Тому з метою профілактики емоційному вигоранню педагогів 9 лютого в ДНЗ №4 «Дельфін» було проведено тренінгове занняття для педагогів.

 

 

Розпочався тренінг з цікавої вправи «Найцінніший дитячий подарунок» де кожен учасник поринав у спогади свого дитинства та називав особисто для себе найцінніший дитячий подарунок. Після вправи було коротко розглянуто поняття «синдром емоційного вигорання», стрес. В роботі та житті педагога стресів більш ніж достатньо. На запитаннях «Чому?» і «Навіщо?» увага тренера не зупинялась, головне питання тренінгу «Що робити?». Для початку педагогам було запропоновано вправу, яка показала, яким сферам життя надається перевага, а в яких сферах немає реалізації. Проведено методику «Живий будинок», що мала на меті визначити роль близьких людей в оточенні учасників. Заключним етапом тренінгу стали поради вихователям щодо подолання стресових ситуацій та вправа «Ресурсний мішечок». Учасники тренінгу отримали заряд бадьорості на весь день, залишивши позитивні відгуки та враження, із хорошим настроєм завершили бесіду.

Пам’ятайте, що подібне притягує подібне: чим ми цей світ наповнюємо через думки, емоції, вчинки, те до нас і повертається!